Partnerzy

Do wykonywania detailing'u używamy najlepszych dostępnych produktów na rynku.

NASI PARTNERZY:

Ideą naszego działania jest profesjonalne podejście, a także kreowanie przyszłości. „Create sensation” odnosi się do zmysłów, tworzenia efektu wyjątkowej czystości oraz długotrwałej ochrony. Perfekcyjny połysk jest potwierdzeniem skuteczności naszej marki. Ciągłe udoskonalanie produktów oraz poszukiwanie rozwiązań pozwala nam być firmą innowacyjną na rynku. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć produkty do każdego etapu mycia oraz rodzajów myjni.

Innowacyjne rozwiązania dla codziennego życia. Karteczki Post-it®. Taśma Scotch®. Gąbki Scotch-Brite™. Spotykasz się z produktami firmy 3M każdego dnia, wszędzie. Wiele minionych innowacyjnych rozwiązań firmy 3M stało się nieodzownym elementem życia ludzi na całym świecie. Jednak historia sięga dalej.

Festool od ponad 90 lat nieprzerwanie trwa nasza pasja do elektronarzędzi wysokiej jakości. Dzielimy się nią z naszymi użytkownikami i fanami. Nasze urządzenia sprawiają bowiem, że praca profesjonalistów staje się lżejsza – pomagamy im szybciej uzyskać perfekcyjny rezultat prac. Perfekcja w każdym szczególe.
O naszym potencjale innowacji świadczy ponad 350 patentów, ponad 80 nagród dla produktów i naszego przedsiębiorstwa a przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów.

SONAX jest liderem rynku pielęgnacji pojazdów w Niemczech i jednym z wiodących producentów na świecie. Marka jest reprezentowana w 100 krajach na całym świecie. Przez ponad 60 lat firma rozwijała i produkowała w Neuburgu nad Dunajem wysokiej jakości produkty do pielęgnacji pojazdów, aby sprostać najwyższym wymaganiom klientów. Niezależnie czy chodzi o sporty motorowe, scenę tuningową czy świat klasyków: jeśli mamy na uwadze perfekcyjny wygląd pojazdów, SONAX zawsze musi być pod ręką, zarówno fanów jak i ekspertów motoryzacyjnych.

Najwyższej jakości kosmetyki samochodowe do czyszczenia, zabezpieczania i pielęgnacji pojazdów. Wszystkie oferowane przez nas preparaty to produkt w 100% niemiecki, produkowany od lat w tej samej fabryce, z której pochodzą produkty Nanolex sprzedawane w ponad 30 krajach na świecie.

FLEX – Elektronarzędzia wysokiej jakości dla profesjonalistówKażde narzędzie FLEX, które kupicie, to optymalnie łatwa obsługa i trwałość – perfekcyjnie wyważone, łatwe w zastosowaniu, ekstremalnie wytrzymałe, a mimo to lekkie. Poddajcie narzędzie FLEX najsurowszemu ze wszystkich testów: swojemu własnemu. Potem będziecie już wiedzieć, że nasze motto: „Narzędzia wysokiej jakości dla profesjonalistów” traktujemy bardzo poważnie.

Colourlock dostarcza najwyższej jakości produkty do czyszczenia, pielęgnacji i renowacji skór w 38 krajach. Współpracujemy z najlepszymi zakładami autodetalingowymi, koncernami samochodowymi, tapicerami, i fabrykami części samochodowych.
Znamy się na skórze i dzięki temu dostarczamy najwyższej jakości chemii dla klientów indywidualnych i zastosowań profesjonalnych.