Korekty i odnowa lakieru

Przed przystąpieniem do procesu odnowy lakieru, auto jest bardzo dokładnie myte, lakier przechodzi proces deironizacji i dekontaminacji, podczas którego usuwane są wszelkie zabrudzenia mocno osadzone w lakierze tj. lotna rdza, asfalt czy też drobinki metaliczne. Po wysuszeniu auta, wykonywane są oględziny pojazdu, czyli lokalizowanie wszystkich widocznych uszkodzeń na lakierze i nie tylko. Do takich uszkodzeń możemy zaliczyć widoczne wgniecenia, rysy i przetarcia, które nie nadają się już do naprawy ze względu na ich agresywność i głębokość.
Po wizualnych oględzinach samochodu, dokonywany jest pomiar grubości lakieru. W ten sposób można ustalić dalsze prace nad lakierem oraz ocenić w jakim stopniu możemy dokonać korekty, tak aby była ona bezpieczna dla auta. , dlatego tak ważne jest by korzystać z usług  doświadczonych specjalistów  w trosce o bezpieczeństwo twojego pojazdu.

Rodzaje korekty lakieru:

  • Jednoetapowa korekta tzw. one step — odświeżenie lakieru – etap, podczas którego likwidujemy mikro rysy, dodaje głębi koloru. Twoje auto odzyskuje blask i cieszy oko jak kiedyś.
  • Dwuetapowa korekta lakieru – potrafi przynieść oszałamiający efekt. Renowacja lakieru w tym przypadku polega na dobraniu odpowiednich technik polerskich, eksperckiej wiedzy i sprawdzonym know-how. Po wyborze tej usługi na nowo będziesz dumny ze swojego auta.
  • Trzy etapowa korekta lakieru – pełna korekta lakieru asd – usługa dla najbardziej wymagających. Usuwamy najcięższe zarysowania z poszanowaniem powłoki lakierniczej. Po finalizacji całego procesu, lakier przypomina taflę szkła. Cały samochód aż mieni się od blasku.

Umów się