Zabezpieczenie lakieru

Powłoka ceramiczna

Powłoka ceramiczna – po utwardzeniu się na samochodzie tworzy szklistą warstwę, dzięki nanocząsteczkom, które po aplikacji na samochód i zastygnięciu zamieniają się w ciało stałe. Jest odporna na promieniowanie UV oraz ostrą chemię, dzięki czemu nie ma ryzyka, iż lakier po czasie wyblaknie Dodatkowo ze względu na właściwości hydrofobowe oraz elektrostatyczne samochód o wiele mniej się brudzi, a jego pielęgnacja staje się o wiele szybsza i przyjemniejsza. Olbrzymią zaletą powłok ceramicznych jest również nadanie lakierowi niesamowitej szklistości i podbicie koloru. Karoseria jest zdecydowanie bardziej szklista, błyszcząca, a kolory wyraźniejsze i żywsze. Utrzymuje się od roku do kilku lat, w zależności od rodzaju ceramiki.

Powłoka polimerowa

Powłoka polimerowa to preparat, który tworzy sieć cząsteczek zawierających komponenty nieorganiczne i organiczne, które zapewniają doskonałą ochronę lakieru. Powłoka ta poprawia wygląd lakieru, przywraca intensywność i głębię koloru oraz zapewnia gładkość powierzchni bez hologramów i refleksów Utrzymuje się około 6 miesięcy.

Powłoka kwarcowa

Powłoka kwarcowa – kwarc jest o wiele trwalszym zabezpieczeniem lakieru niż tradycyjny wosk. Zapewnia perfekcyjny wygląd i zabezpieczenie lakieru. Tworzy super hydrofobową powłokę i natychmiast odprowadza wodę z karoserii, nie pozostawiając zacieków. Wyciąga głębię koloru oraz ożywia barwę tworząc efekt lustrzanego odbicia. Utrzymuje się na karoserii do 12 miesięcy.

Umów się